Loading...

Hakkımızda

Ningbo Hrale Plate Heat Exchanger Co., Ltd. şu anda Çin'de Lehimli Plakalı Eşanjör ve Paslanmaz Çelik Manifoldun baskın tedarikçisidir. Kuruluşundan bu yana Hrale, Çin ısı eşanjörü endüstrisinin ilerlemesini hızlandırmak için ısı eşanjörü teknolojisi ve çözümündeki yeniliklere kendini adamıştır. Paslanmaz çelik lehimli plakalı ısı eşanjörü gibi yenilikçi bir ürün ve teknoloji grubu, Çin endüstrisi üzerinde yaygın etkiye sahip olağanüstü bir katkıdır ve Çin ısıtma ve soğutma elektrikli cihaz imalat endüstrisinin gelişiminde ve iyileştirilmesinde kilit rol oynar. insan yaşam koşulları, bu alanda güvenilmeye değer bir işletme haline geliyor.

Şirketimizin merkezi Fenghua İhracat odaklı Bilimsel ve Teknolojik Park, Ningbo, Çin'de bulunmaktadır. Şu anda işimiz Çin anakarasının her yerine yayılmış durumda. Ürünlerimizi Güneydoğu Asya, Avrupa ve Amerika'ya da gönderiyoruz. Ürünlerimiz dört büyük seriyi kapsamaktadır. Yıllık katılımımız 600.000 set, bu da bizi şu anda Çin'de baskın şirket yapıyor.

Uzun yıllara dayanan proje tecrübemiz var. Ürünler ve teknoloji, ısı pompası, endüstri soğuk hidrolik motoru, klima, soğutma, son ısıtma geri dönüşümü, merkeziyet ısısı, duvar fırını, ısıtma suyu ısıtıcısı projesi ve diğer alanlarda yaygın olarak uygulanmaktadır. Küresel ısı eşanjörü teknoloji endüstrisinin gelişmesiyle birlikte, Çin'den ve dünyanın her yerinden müşterilere daha önce olduğu gibi profesyonel ürünler ve hizmetler sunacağız.