Loading...

ISI TEKNOLOJİSİ | Isı teknolojisi | Teknik üstünlük

Ar-Ge
Halley, ısı enerjisi verimliliği, mekanizma, endüstriyel tasarım vb. Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren ve Çin ile işbirliği yaparak yeni ürünlerin kapsamlı tanıtımını çeşitli yönlerden olumlu bir şekilde araştıran ve ilerleten bir grup seçkin teknik araştırma ve geliştirme personeline sahiptir. Birinci sınıf Üniversite ve araştırma enstitüleri. Halley, "Çin Üssü, dünya teknolojisini yaratın" araştırma ve geliştirme fikrinde ısrar ediyor, aralıksız çaba ile en yüksek bilimsel ve teknik getirileri elde ediyor ve yaratıyor.

Halley'nin teknolojik yeniliği, uzun yıllar boyunca Çin plakalı ısı değişim teknolojisi gelişimini sürekli olarak teşvik ediyor. Halley plakalı ısı eşanjörü bağımsız olarak geliştirildi ve diğer ürünler ulusal otoritenin plakalı eşanjör gözetim ve test merkezi tarafından test edildi, her niteliksel endeks yerli benzer üründen daha üstündür, Ningbo yüksek ve yeni teknoloji başarı dönüşüm projesi, Ningbo yüksek teknoloji ürünü olarak övgü aldı . Bu ürün, merkezi klima, duvar fırını, ısı pompası ve benzerlerinde yabancı ürünleri kullanma geleneğini değiştiren ısıtma ve soğutma alanlarında yaygın olarak uygulanmıştır.

Malzeme seçimi
Komple makinenin malzemesi 316L (ultra düşük karbonlu paslanmaz çelik) ve saf bakırdan (% 99.9) oluşur ve bu malzeme geçerse tedarikçiler ISO90000 sistem değerlendirmesini geçmelidir.

Teknik
Halley lehimleme ısı eşanjörü ürünlerinin tümü dünya lideri vakumlu lehimleme ve kontrol teknolojisini uyarlar, her prosedür kalite yönetim sistemini kurmak için kesinlikle ISO9000'i takip eder ve Halley ısı eşanjörünün her yönüyle olağanüstü performansını oluşturan Alman TUV şirketinin sertifikasını aldı.

Performans testi
Lehimleme ısı eşanjörü basınçlı kap olarak sınıflandırılır, bu da yoğunluğa ve kaliteye çok yüksek talep olduğu anlamına gelir. Kaynak noktası sızdırmazlık durumu, yani ısı eşanjörünün sızdırmazlık özelliği ve yoğunluğu, teorik hesaplamayla elde edilemese de, test ile doğrulanmalıdır. Isı değişiminde doğru testi garanti etmek için, analiz ve ölçüm tekniği gibi geniş enerji bilgisine ve en son teknik ekipmanlarda pratik deneyime sahip olmak gerekir.

Halley ürünleri, eski işten önce katı nitrojen hidrostatik testini, helyum sızıntısı tespitini, yıkıcı testi ve diğer maddeleri geçmiştir. Kalifiye olup olmadıkları test edildikten sonra, ısı eşanjörünü satın almak için sipariş veren müşterilere test kalite sertifikası sağlayabiliriz.